Rower ROMET ORKAN 2D czarny

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Romet
  • Dostępność: Jest Jest

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 1 799,00 zł brutto
  • Czas realizacji: 1-3 dni
  • szt.
  • 1 999,00 zł 1 599,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Romet Orkan 2D LTD powstał z połączenia najlepszych cech rowerów terenowych i przeznaczonych do jazdy po asfalcie. W ten sposób udało się otrzymać wyjątkowo wszechstronny sprzęt o bardzo dobrych właściwościach jezdnych.

Rama Orkana została specjalnie zaprojektowana dla kobiet, tak by wsiadanie i zsiadanie nie było trudne. Od teraz jeśli najdzie Cię ochota możesz jeździć nawet w dłuższych sukienkach. Rama wykonana została z aluminium co przekłada się na niską wagę konstrukcji.

Model Orkan to synonim uniwersalności. Odpowiednia geometria ramy pozwala na dopasowanie odpowiedniej pozycji za kierownicą. Dzięki dużym kołom i amortyzatorowi przedniemu jazda nawet w trudniejszym terenie nie należy do uciążliwych, a o bólu dłoni możemy szybko zapomnieć.

Model wyposażony został w napęd Shimano, który szczególnie dzięki mechanizmowi korbowemu Shimano, kasecie Shimano a także przerzutkom - przedniej Shimano Tourney i tylnej Shimano Alivio - gwarantuje wyjątkowo płynną zmianę biegów. Dwadzieścia cztery przełożenia w układzie 3×8 z pewnością wystarczy nawet w trudniejszym terenie. Wysokiej jakości dopełniają aluminiowe komponenty marki Romet (kierownica, wspornik siodła, piasty).

DANE TECHNICZNE:

RAMA Aluminium

ROZMIAR RAMY M 17 cali (42 cm) 

KOŁA 28 cali

ILOŚĆ BIEGÓW 24

WIDELEC PRZEDNI amortyzowany sprężynowy

PIASTA PRZÓD alu Shimano

PIASTA TYŁ alu Shimano

MECHANIZM KORBOWY 3-rzędowy Shimano

KASETA Shimano 8 speed

SUPORT cartridge

PRZERZUTKA PRZÓD Shimano Tourney

PRZERZUTKA TYŁ Shimano Alivio

MANETKI Shimano ST-EF500 3x8

HAMULEC PRZÓD alu V-brake

HAMULEC TYŁ alu V-brake

MOSTEK aluminiowy

KIEROWNICA aluminiowa

WSPORNIK SIODŁA aluminiowy

SIODŁO Vader

OPONY 700×42

FELGI aluminiowe dwukomorowe

PEDAŁY FP-804 
 

Rower objęty jest gwarancją producenta na 2 lata. 

Gwarancja obowiązuje na terytorium Polski. Kupujący zobowiązany jest do wykonywania czynności obsługowych i regulacyjnych zgodnie z instrukcją obsługi roweru. Napraw gwarancyjnych dokonuje sprzedawca lub autoryzowany punkt serwisowy, uszkodzony rower wraz z kartą gwarancyjną Kupujący dostarcza na własny koszt.

Do obowiązków użytkownika należy wykonanie w ciągu 30 dni od nabycia roweru płatnego przeglądu "zerowego" w najbliższym autoryzowanym serwisie gwarancyjnym (wykaz na stronie: www.romet.pl/serwis-1), ten fakt serwis potwierdza właściwym wpisem w karcie gwarancyjnej. Brak wykonania tego przeglądu powoduje wygaśnięcie gwarancji. Istnieje możliwość uczestnictwa w programie "Przedłużonej gwarancji na ramę", warunki dostępne na stronie www.romet.pl/serwis-1.  

W przypadku wyboru przesyłki Pocztex rower wysyłamy w kartonie zmontowany fabrycznie. Należy zamontować przednie koło, kierownicę, siodło i pedały. Niezbędne do tych czynności są klucze - imbus 4,5 i 6 oraz klucz płaski nr 15. Klucze nie są dołączone do roweru. Rower po zmontowaniu może wymagać regulacji.

W przypadku wyboru przesyłki kurierskiej DHL rower wysyłamy w kartonie zmontowany w całości. Wystarczy wyprostować i dokręcić kierownicę oraz dokręcić pedały. Niezbędne do tych czynności są klucze - imbus 4,5 i 6 oraz klucz płaski nr 15. Klucze nie są dołączone do roweru.

Zapraszamy również do odbioru osobistego zmontowanego roweru w Śremie.