Rower crossowy ROMET ORKAN 4M

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Romet
 • Dostępność: Jest Jest

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 2 499,00 zł brutto
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • szt.
 • 2 699,00 zł 2 199,00 zł
 • Oblicz_raty_duckblue

Rowery crossowe od wielu lat cieszą się bardzo dużą popularnością za sprawą swojego uniwersalnego przeznaczenia. Odznaczają się możliwością jazdy po różnych nawierzchniach - po gładkich asfaltach, dziurawych drogach, szutrach a nawet po leśnych bezdrożach i górskich szlakach o niewielkim stopniu trudności.

 

Rower crossowy Romet Orkan 4 M to lekka i wytrzymała crossowa rama w klasycznym, srebrnym kolorze z  czarnymi elementami.

Atuty roweru Romet Orkan 4 M to:

 • amortyzator SR Suntour NEX DS, który tłumi nierówności podłoża
 • niezawodny osprzęt Shimano (przerzutka tył Alivio, przerzutka przód Tourney, mechanizm korbowy Altus, kaseta 9-rzędowa )
 • hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano BR-MT200 to bezpieczeństwo oraz niezawodność hamowania
 • koła i opony 28 cala doskonale nadają sie na długie rowerowe trasy a regulowany wspornik kierownicy umożliwia uzyskanie optymalnie wyprostowanej lub pochylonej sylwetki

 

DANE TECHNICZNE:

RAMA Aluminium

ROZMIAR RAMY L 20" (50 cm) 

KOŁA 28 cali

ILOŚĆ BIEGÓW 27

WIDELEC PRZEDNI amortyzowany Suntour 28" NEX DS

PIASTA PRZÓD Shimano HB-TX505

PIASTA TYŁ Shimano FH-TX505

MECHANIZM KORBOWY Shimano Altus FC-M371 48/36/26 170/175 mm

KASETA Shimano CS-HG200 11-32T 9 speed

SUPORT cartridge

PRZERZUTKA PRZÓD Shimano FD-TY710

PRZERZUTKA TYŁ Shimano Alivio RD-T4000

MANETKI Shimano ST-EF505 3x9

HAMULEC PRZÓD Shimano BR-MT200 post mount hydrauliczny tarczowy

HAMULEC TYŁ Shimano BR-MT200 post mount hydrauliczny tarczowy

MOSTEK aluminiowy typu ahed regulowany

KIEROWNICA aluminiowa

WSPORNIK SIODŁA aluminiowy

SIODŁO Vader

OPONY 700×42

FELGI aluminiowe dwukomorowe

PEDAŁY FP-920B aluminiowe

WAGA 13,9 kg

GRATISY dzwonek


Rower objęty jest gwarancją producenta na 2 lata. 

Gwarancja obowiązuje na terytorium Polski. Kupujący zobowiązany jest do wykonywania czynności obsługowych i regulacyjnych zgodnie z instrukcją obsługi roweru. Napraw gwarancyjnych dokonuje sprzedawca lub autoryzowany punkt serwisowy, uszkodzony rower wraz z kartą gwarancyjną Kupujący dostarcza na własny koszt.

Do obowiązków użytkownika należy wykonanie w ciągu 30 dni od nabycia roweru płatnego przeglądu "zerowego" w najbliższym autoryzowanym serwisie gwarancyjnym (wykaz na stronie: www.romet.pl/serwis-1), ten fakt serwis potwierdza właściwym wpisem w karcie gwarancyjnej. Brak wykonania tego przeglądu powoduje wygaśnięcie gwarancji. Istnieje możliwość uczestnictwa w programie "Przedłużonej gwarancji na ramę", warunki dostępne na stronie www.romet.pl/serwis-1.  

W przypadku wyboru przesyłki Pocztex rower wysyłamy w kartonie zmontowany fabrycznie. Należy zamontować przednie koło, kierownicę, siodło i pedały. Niezbędne do tych czynności są klucze - imbus 4,5 i 6 oraz klucz płaski nr 8, 10 i 15. Klucze nie są dołączone do roweru. Rower po zmontowaniu może wymagać regulacji.

W przypadku wyboru przesyłki kurierskiej DHL rower wysyłamy w kartonie zmontowany w całości. Wystarczy wyprostować i dokręcić kierownicę oraz dokręcić pedały. Niezbędne do tych czynności są klucze - imbus 4,5 i 6 oraz klucz płaski nr 15. Klucze nie są dołączone do roweru.

Zapraszamy również do odbioru osobistego zmontowanego roweru w Śremie.