Rower dziewczęcy na komunię Romet Jolene 24 malinowy

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Romet
  • Dostępność: Jest Jest

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 1 649,00 zł brutto
  • Czas realizacji: 1-3 dni
  • szt.
  • 1 649,00 zł 1 299,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Naprzód ku przygodzie!

Do szkoły, na spotkanie z koleżankami, wszędzie tam gdzie poniesie fantazja.

Rower Romet Jolene to model dla 8-12 letnich dziewczynek na 24 calowych kołach. Do jego budowy stworzono nowoczesną, aluminiową ramę. Dzięki temu jest ona lekka i wyróżnia się sporą odpornością na uszkodzenia, co w przypadku rowerów dziecięcych jest niezwykle istotne.

Własny rower to mnóstwo radośći i przygód do przeżywania. Romet Jolene posłuży jako rower do nauki lub utrwalania nabytych wcześniej umiejętności.

Dzięki lekkiej, aluminiowej ramie manewrowanie nim nie sprawia żadnych trudności.

Posiada prawdziwy amortyzator, więc jeśli nasze dziecko będzie miało ochotę zjechać z twardej nawierzchni, nie odczuje ubytku w komforcie. Model wyposażony został w napęd Shimano Tourney, którego 21 biegów ułatwi jazdę w każdym terenie. Jej obsługa za sprawą manetki Revoshift jest wyjątkowo intuicyjna. Działa jak w motocyklu za pośrednictwem obrócenia dłoni.

Romet Jolene 24 to kompletny rower, który od momentu wyjechania ze sklepu czeka na nowe przygody. Doskonały jako prezent na pierwszą komunię. 

DANE TECHNICZNE:

RAMA Aluminium

ROZMIAR RAMY 13 (33 cm) 

KOŁA 24 cale

ILOŚĆ BIEGÓW 21

WIDELEC PRZEDNI amortyzowany

PIASTA PRZÓD stalowa

PIASTA TYŁ stalowa

MECHANIZM KORBOWY Shimano 3 rzędowy FCTY-301 42/34/24 150 mm

WOLNOBIEG 14-28T 7 speed

SUPORT cartridge

PRZERZUTKA PRZÓD Shimano Tourney FD-TY300

PRZERZUTKA TYŁ Shimano Tourney RD-TY300

MANETKA PRZÓD/TYŁ Shimano Revoshift 3 speed/Shimano Revoshift 7 speed

HAMULEC PRZÓD/TYŁ aluminiowy

MOSTEK stalowy 60 mm 180 mm

KIEROWNICA stalowa

WSPORNIK SIODŁA aluminiowy 27,2 mm 300 mm

SIODŁO Romet

OPONY 24×1,90

OBRĘCZE aluminiowe dwukomorowe

PEDAŁY FP-804

WAGA 13,5 kg
Sugerowany wzrost użytkownika to 130-150 cm.

 

Rower objęty jest gwarancją producenta na 2 lata. 

Gwarancja obowiązuje na terytorium Polski. Kupujący zobowiązany jest do wykonywania czynności obsługowych i regulacyjnych zgodnie z instrukcją obsługi roweru. Napraw gwarancyjnych dokonuje sprzedawca lub autoryzowany punkt serwisowy, uszkodzony rower wraz z kartą gwarancyjną Kupujący dostarcza na własny koszt.

Do obowiązków użytkownika należy wykonanie w ciągu 30 dni od nabycia roweru płatnego przeglądu "zerowego" w najbliższym autoryzowanym serwisie gwarancyjnym (wykaz na stronie: www.romet.pl/serwis-1), ten fakt serwis potwierdza właściwym wpisem w karcie gwarancyjnej. Brak wykonania tego przeglądu powoduje wygaśnięcie gwarancji. Istnieje możliwość uczestnictwa w programie "Przedłużonej gwarancji na ramę", warunki dostępne na stronie www.romet.pl/serwis-1.  

W przypadku wyboru przesyłki kurierskiej DHL rower wysyłamy w kartonie zmontowany w całości. Wystarczy wyprostować i dokręcić kierownicę oraz dokręcić pedały. Niezbędne do tych czynności są klucze - imbus 4,5 i 6 oraz klucz płaski nr 15. Klucze nie są dołączone do roweru.

Zapraszamy również do odbioru osobistego zmontowanego roweru w Śremie.