Rower dziewczęcy na komunię Romet Jolene 24 malinowy

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Romet
  • Dostępność: Jest Jest

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 1 649,00 zł brutto
  • Czas realizacji: 1-3 dni
  • szt.
  • 1 649,00 zł 1 299,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Naprzód ku przygodzie! Do szkoły, na spotkanie z koleżankami, wszędzie tam gdzie poniesie fantazja.

Rower Romet Jolene to model dla 8-12 letnich dziewczynek na 24 calowych kołach. Do jego budowy stworzono nowoczesną, aluminiową ramę. Dzięki temu jest ona lekka i wyróżnia się sporą odpornością na uszkodzenia, co w przypadku rowerów dziecięcych jest niezwykle istotne.

Własny rower to mnóstwo radośći i przygód do przeżywania. Romet Jolene posłuży jako rower do nauki lub utrwalania nabytych wcześniej umiejętności.

Posiada  amortyzatowany widelec przedni, więc jeśli nasze dziecko będzie miało ochotę zjechać z twardej nawierzchni, nie odczuje ubytku w komforcie. Model wyposażony został w napęd Shimano Tourney, którego 21 biegów ułatwi jazdę w każdym terenie. Jego obsługa za sprawą manetki Revoshift jest wyjątkowo intuicyjna. Działa jak w motocyklu za pośrednictwem obrócenia dłoni

Romet Jolene 24 to kompletny rower, który od momentu wyjechania ze sklepu czeka na nowe przygody. Doskonały jako prezent na pierwszą komunię. 

DANE TECHNICZNE:

RAMA Aluminium

ROZMIAR RAMY 13 (33 cm) 

KOŁA 24 cale

ILOŚĆ BIEGÓW 21

WIDELEC PRZEDNI amortyzowany

PIASTA PRZÓD stalowa

PIASTA TYŁ stalowa

MECHANIZM KORBOWY Shimano 3 rzędowy FCTY-301 42/34/24 150 mm

WOLNOBIEG 14-28T 7 speed

SUPORT cartridge

PRZERZUTKA PRZÓD Shimano Tourney FD-TY300

PRZERZUTKA TYŁ Shimano Tourney RD-TY300

MANETKA PRZÓD/TYŁ Shimano Revoshift 3 speed/Shimano Revoshift 7 speed

HAMULEC PRZÓD/TYŁ aluminiowy

MOSTEK stalowy 60 mm 180 mm

KIEROWNICA stalowa

WSPORNIK SIODŁA aluminiowy 27,2 mm 300 mm

SIODŁO Romet

OPONY 24×1,90

OBRĘCZE aluminiowe dwukomorowe

PEDAŁY FP-804

WAGA 13,5 kg
Sugerowany wzrost użytkownika to 130-150 cm.

 

Rower objęty jest gwarancją producenta na 2 lata. 

Gwarancja obowiązuje na terytorium Polski. Kupujący zobowiązany jest do wykonywania czynności obsługowych i regulacyjnych zgodnie z instrukcją obsługi roweru. Napraw gwarancyjnych dokonuje sprzedawca lub autoryzowany punkt serwisowy, uszkodzony rower wraz z kartą gwarancyjną Kupujący dostarcza na własny koszt.

Do obowiązków użytkownika należy wykonanie w ciągu 30 dni od nabycia roweru płatnego przeglądu "zerowego" w najbliższym autoryzowanym serwisie gwarancyjnym (wykaz na stronie: www.romet.pl/serwis-1), ten fakt serwis potwierdza właściwym wpisem w karcie gwarancyjnej. Brak wykonania tego przeglądu powoduje wygaśnięcie gwarancji. Istnieje możliwość uczestnictwa w programie "Przedłużonej gwarancji na ramę", warunki dostępne na stronie www.romet.pl/serwis-1.  

W przypadku wyboru przesyłki kurierskiej DHL rower wysyłamy w kartonie zmontowany w całości. Wystarczy wyprostować i dokręcić kierownicę oraz dokręcić pedały. Niezbędne do tych czynności są klucze - imbus 4,5 i 6 oraz klucz płaski nr 15. Klucze nie są dołączone do roweru.

Zapraszamy również do odbioru osobistego zmontowanego roweru w Śremie.