Rower dziecięcy na komunię Romet Panda 24

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Romet
  • Dostępność: Jest Jest

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 1 499,00 zł brutto
  • Czas realizacji: 1-3 dni
  • szt.
  • 1 649,00 zł 1 399,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Podróż do szkoły? A może wyścig na plac zabaw, aby być pierwszą na huśtawce? Tylko od dziecięcej wyobraźni zależy jaki będzie cel najbliższej podróży. 

Lekka, aluminiowa rama Pandy została specjalnie zaprojektowana, tak by nawet jazda w ulubionych sukienkach nie była kłopotliwa. Panda to model zbudowany na 24 calowych kołach. Posiada wszystko, co może przydać się w dziewczęcym rowerze. Jest bagażnik, na który można zabrać ulubioną przytulankę. Jest też LEDowe oświetlenie, które sprawi, że dziecko będzie zawsze dobrze widoczne.

W Pandzie zastosowaliśmy prosty i w pełni wystarczalny napęd Shimano Tourney z 21 biegami. Obycie z biegami w rowerze ułatwią manetki Revoshift o prostym działaniu przypominającym to znane z motocykli.

Rower posiada również błotniki, osłonę napędu i stopkę co z pewnością doceni każda mała rowerzystka. 

DANE TECHNICZNE:

RAMA Aluminium

ROZMIAR RAMY 13 (33 cm) 

KOŁA 24 cale

ILOŚĆ BIEGÓW 21

WIDELEC PRZEDNI sztywny

PIASTA PRZÓD stalowa

PIASTA TYŁ stalowa

MECHANIZM KORBOWY Cyclone CTL-3-324 42/34/24T 152 mm

WOLNOBIEG 14-28T 7 speed

SUPORT cartridge

PRZERZUTKA PRZÓD Shimano Tourney FD-TY300

PRZERZUTKA TYŁ Shimano Tourney RD-TY300

MANETKA PRZÓD/TYŁ Shimano Revoshift 3 speed/Shimano Revoshift 7 speed

HAMULEC PRZÓD/TYŁ aluminiowy

MOSTEK stalowy 60 mm 180 mm

KIEROWNICA stalowa

WSPORNIK SIODŁA aluminiowy 27,2 mm 300 mm

SIODŁO Romet

LAMPA PRZÓD/TYŁ bateryjna

OPONY 24×1,75

OBRĘCZE aluminiowe dwukomorowe

PEDAŁY FP-804

WAGA 13,5 kg
Rower objęty jest gwarancją producenta na 2 lata. 

Gwarancja obowiązuje na terytorium Polski. Kupujący zobowiązany jest do wykonywania czynności obsługowych i regulacyjnych zgodnie z instrukcją obsługi roweru. Napraw gwarancyjnych dokonuje sprzedawca lub autoryzowany punkt serwisowy, uszkodzony rower wraz z kartą gwarancyjną Kupujący dostarcza na własny koszt.

Do obowiązków użytkownika należy wykonanie w ciągu 30 dni od nabycia roweru płatnego przeglądu "zerowego" w najbliższym autoryzowanym serwisie gwarancyjnym (wykaz na stronie: www.romet.pl/serwis-1), ten fakt serwis potwierdza właściwym wpisem w karcie gwarancyjnej. Brak wykonania tego przeglądu powoduje wygaśnięcie gwarancji. Istnieje możliwość uczestnictwa w programie "Przedłużonej gwarancji na ramę", warunki dostępne na stronie www.romet.pl/serwis-1.  

W przypadku wyboru przesyłki kurierskiej DHL rower wysyłamy w kartonie zmontowany w całości. Wystarczy wyprostować i dokręcić kierownicę oraz dokręcić pedały. Niezbędne do tych czynności są klucze - imbus 4,5 i 6 oraz klucz płaski nr 15. Klucze nie są dołączone do roweru.

Zapraszamy również do odbioru osobistego zmontowanego roweru w Śremie.