Kask Spokey NINJA biały

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Spokey
 • Dostępność: Jest Jest

 • Historia ceny
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • szt.
 • 119,00 zł

Kask Spokey NINJA:

 • został stworzony w trosce o bezpieczeństwo i ochronę głowy podczas jazdy na rowerze, BMX, deskorolce, hulajnodze czy rolkach,
 • waży zaledwie 360-400 g: jest ultralekki, dzięki czemu nie stanowi obciążenia w trakcie noszenia,
 • został zbudowany w technologii Out-Mould, co oznacza, że skorupa zewnętrzna i wewnętrzna nie są ze sobą trwale połączone. Zaletą tego rozwiązania jest ruchomość skorupy zewnętrznej, która skutecznie rozprasza siłę uderzenia, co następnie jest amortyzowane przez piankę,
 • jest wyposażony w warstwę pianki EPS, która nie tylko pochłania siłę uderzeniową podczas upadku, ale także doskonale amortyzuje drgania wynikające z jazdy na nierównym podłożu.

Jeśli uwielbiasz dynamiczną i szybką jazdę w skateparku i nie tylko, konieczne jest zadbanie o własne bezpieczeństwo. Niezbędnym wyposażeniem każdego miłośnika jazdy na rowerze, deskorolce czy skatingu jest kask, który chroni głowę przed potencjalnymi urazami i obrażeniami. Kask Spokey NINJA zapewnia absolutną ochronę. Jest idealnym wyborem, gdyż został wykonany w technologii Out-Mold, dzięki czemu jest nie tylko skutecznie rozprasza siłę uderzeniową, ale także jest ultralekki oraz znakomicie wentyluje - radzi sobie z odprowadzaniem nadmiaru ciepła nawet podczas bardzo intensywnego wysiłku.

Zbudowany w technologii Out Mould - doskonale chroni głowę

Nauka trików i skoków wiąże się z wieloma nieudanymi próbami lądowania. Wykonywanie akrobacji wymaga więc zapewnienia, że podczas podejmowania ryzyka, pozostajemy zabezpieczeni przed ewentualnymi obrażeniami. Skorupa zewnętrzna i wewnętrzna kasku damskiego i męskiego Spokey NINJA nie są ze sobą trwale połączone. Zaletą tego rozwiązania jest ruchomość skorupy zewnętrznej, która skutecznie rozprasza siłę uderzenia, co następnie jest amortyzowane przez piankę. Dzięki temu głowa jest znakomicie zabezpieczona przed uszkodzeniami. Nieważne czy poruszasz się po ulicy, na betonie, czy żwirze, ponieważ kask Spokey NINJA amortyzuje drgania dzięki wewnętrznej warstwie pianki EPS.

Ultralekki kask

Spokey NINJA to kask, który posiada certyfikat CE i odpowiada normie EN1078, co oznacza, że przeszedł wszelkie niezbędne testy bezpieczeństwa. Dzięki regulacji Head Lock, która umożliwia optymalne dopasowanie kasku do użytkownika, świetnie sprawdzi się zarówno wśród młodzieży, jak i dorosłych użytkowników. Zastosowanie bezpiecznej klamerki ułatwia jego zapinanie i rozpinanie bez konieczności luzowania pasków, a dodatkowa blokada umożliwia trwałe wyregulowanie proporcji i długości mocowania. Co ważne, kask rowerowy Spokey NINJA jest niezwykle lekki, co sprawia, że nie obciąża głowy podczas noszenia.

Zwiększona liczba otworów wentylacyjnych

Bezpieczeństwo podczas jazdy na rowerze, deskorolce, wrotkach, rolkach czy hulajnodze to podstawa. W końcu upadki mogą przytrafić się każdemu - zarówno podczas nauki, jak przy szybkiej jeździe doświadczonego skatera. Kask Spokey NINJA oprócz znakomitych właściwości ochronnych posiada bardzo dużą liczbę otworów wentylacyjnych, które doskonale radzą sobie z odprowadzaniem nadmiaru ciepła nawet podczas bardzo intensywnego wysiłku. Poczujesz maksymalny komfort w każdych warunkach!

Parametry

regulacja: Head Lock

powłoka zewnętrzna: PC, Out-mould

warstwa wewnętrzna: czarny EPS

waga: 360-400 g

szybkie zapięcie pod szyją

doskonała ochrona potylicy i czoła

certyfikat : CE, EN 1078