Kask Spokey Spectro czarno-szary

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Spokey
 • Dostępność: Jest Jest

 • Historia ceny
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • szt.
 • 129,00 zł

Kask rowerowy Spokey SPECTRO:

 • zbudowany w technologii In-Mould, co oznacza zwiększoną liczbę otworów wentylacyjnych oraz zmniejszenie wagi kasku przy zachowaniu jego wytrzymałości,
 • jest wyposażony w wysunięty daszek, który zapewnia dodatkową ochronę czoła, nosa, oczu i całej twarzy. Co więcej, chroni przed słońcem oraz przed gałęziami, które mogą pojawiać się na leśnej drodze,
 • posiada aż 21 otworów wentylacyjnych, które doskonale radzą sobie z odprowadzaniem nadmiaru ciepła nawet podczas bardzo intensywnego wysiłku,
 • ma wewnętrzną warstwę z pianki EPS, która nie tylko pochłania siłę uderzeniową podczas upadku, ale także doskonale amortyzuje drgania wynikające z jazdy na nierównym podłożu.

Bezpieczeństwo podczas jazdy na rowerze, deskorolce, wrotkach, rolkach czy hulajnodze to podstawa. Bez względu na to czy rozpoczynasz swoją przygodę skatingową, czy jesteś wielkim miłośnikiem kółek, zawsze pamiętaj o zakładaniu kasku. To on chroni głowę przed niebezpiecznymi urazami, otarciami i obrażeniami, które mogą przytrafić się każdemu, bez względu na doświadczenie w jeździe. Kask rowerowy Spokey SPECTRO zapewnia maksymalne bezpieczeństwo, dlatego minimalizuje ryzyko kontuzji głowy. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i niezwykle wytrzymałych materiałów jest ultralekki, doskonale wentyluje oraz posiada zwiększoną ochronę z wysuniętym daszkiem!

Zbudowany w technologii In-Mould: aż 21 otworów wentylacyjnych

Nowoczesny kask męski i damski, który nie tylko zapewnia maksymalne bezpieczeństwo, ale także jest ultralekki, wygodny i niesamowicie komfortowy? Spokey SPECTRO został zbudowany w technologii In-Mould. Co to oznacza? To stałe połączenie powłok wykonanych z poliwęglanów z konstrukcją EPS kasku. Pozwala ona na projektowanie większej liczby otworów wentylacyjnych oraz zmniejszenie wagi kasku, przy zachowaniu jego wytrzymałości. Dzięki temu kask młodzieżowy Spokey SPECTRO posiada aż 21 otworów wentylacyjnych, które doskonale radzą sobie z odprowadzaniem nadmiaru ciepła nawet podczas bardzo intensywnego wysiłku. Poczujesz maksymalny komfort w każdych warunkach!

Lekki i wytrzymały kask rowerowy z daszkiem

Kask rowerowy terenowy Spokey SPECTRO znakomicie zabezpiecza przed uszkodzeniami głowy, a przy tym jest niezwykle wytrzymały i lekki! Nie stanowi zbędnego obciążenia, gdyż waży zaledwie 250 g. Wewnętrzna warstwa kasku dla dorosłych mtb to pianka EPS, która doskonale amortyzuje drgania wynikające z jazdy na nierównym podłożu oraz pochłania siłę uderzeniową podczas upadków. Jednak cechą wyróżniającą kask Spokey SPECTRO jest wysunięty daszek, który zapewnia dodatkową ochronę czoła, nosa, oczu i całej twarzy. Co więcej, chroni przed słońcem oraz przed gałęziami, które mogą pojawiać się na leśnej drodze.

Doskonałe dopasowanie do głowy

Rowerowy kask Spokey SPECTRO posiada certyfikat CE i odpowiada normie EN1078, co oznacza, że przeszedł wszelkie niezbędne testy bezpieczeństwa. Jednak oprócz maksymalnej ochrony, zapewnia również totalny komfort noszenia! Nie musisz martwić się o dopasowanie go do obwodu głowy - kask damski i męski Spokey SPECTRO posiada system regulacji Head Lock w zakresie 55-58 cm. Zastosowanie bezpiecznej klamerki ułatwia jego zapinanie i rozpinanie bez konieczności luzowania pasków, a dodatkowa blokada umożliwia trwałe wyregulowanie proporcji i długości mocowania.

Parametry

regulacja: Head Lock

powłoka zewnętrzna: PC, In-mould

liczba otworów wentylacyjnych: 21

waga: 250 g

szybkie zapięcie pod szyją

wysunięty daszek

doskonała ochrona potylicy i czoła

certyfikat : CE, EN 1078

blokada pasków